Hülya Estetik & Güzellik

Hakkımızda

Değerli Ziyaretçi; Hülya Estetiğe Hoşgeldiniz!

Hülya Estetik & Güzellik 6 yıllık tecrübesiyle, profesyonel kadrosuyla estetik ve güzellik sektöründe bilgi birikimi ile bir çok üniteye sahip geniş hizmet yelpazesini Bağcılar/Yüzyıl’da hizmetinize sunmaktadır.

Hülya Estetik & Güzellik olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar sektördeki gelişmeleri takip ederek ve bu gelişmeleri hizmetlerimize entegre ederek, kaliteyi her zaman üst basamaklara taşıma hedefindeyiz.

Güler yüzlü ve donanımlı uzmanlarımız sizleri güzelleştirirken, kendinizi özel ve keyifli hissetmenizi sağlamaktayız. Hülya Estetik & Güzellik olarak anlık değil, kalıcı ve gerçek sonuçları, müşterilerimize sunmamız, A plus bir hizmet verdiğimizin ispatıdır.

Sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir vücut enerjisi ile güzelliğimize güzellik katabiliriz. Sağlık noktasında da yıllardır yaptığımız gibi hijyene son derecek özen göstermekteyiz. Ve bunun yanı sıra en önemlisi yapılan uygulamalar bireye ait sağlık, yaş, vücut, cilt tipi gibi birçok parametreyi dikkate alarak kişiye özel hizmetler hazırlamaktayız. Ayrıca yine uygun olmaması dikkate alınarak belki de hiçbir şekilde uygulama yapmadığımız müşterilerimiz de olabilmektedir.

FDA (Dünya Sağlık Örgütü) onaylı cihazlarımız, kendi alanında profesyonel uzmanlarımızın tecrübesiyle buluşturulmuştur. Uzmanlarımız, mevcut tecrübelerine rağmen sürekli yenileyici ve geliştirici özel eğitimlere gönderilmektedir. Bu durum, her an değişen teknolojiye uyum sağlamalarını ve işlem kalitesini daha da artırmayı sağlamaktadır.

Estetik olarak tamamen amaçlanan misafirlerimizin memnuniyetidir. Bu süreçte hatalarımız illa ki olacaktır ama müşterilerimizin sorunlarını gidermek en büyük amaçlarımızdan biridir. Bizi ziyaret etmeden ve deneme seanslarımıza girmeden lütfen karar vermeyiniz.

Hülya Estetik & Güzellik olarak güzelliğiniz ve sağlığınız bizim için önemlidir.

Genç kalmak için, geç kalmayın…

Müşteri Yorumları

Filiz Simsek

,,

Hülya Estetik mükemmel bir yer! Epilasyona girdim, mükemmel sonuçlar aldım. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca çalışanların güler yüzüne ve ilgisine de hayran kaldım.

Büşra Akar

,,

İş etiği ve kaliteli sunum açısından profesyonel güler yüzlü ekibiyle çalışmaları oldukça güven duygusu hissettiriyor. Hülya estetik sayesinde istediğim çözüme ulaştım, artık tüy problemim kalmadı kesinlikle çok rahatlık, sağlığa ve hijyene önem veriliyor.  Tanıdığım herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Deniz Bulduk

,,

Güler yüzün, samimiyetin, kalitenin eksik olmadığı tek yer Hülya Estetik. Kesinlikle samimi duygularımla çevremde herkese tavsiye ediyorum.

Şermin Uğur

,,

Çok memnun kaldım lazerle yapılan seanslarda ilgi alaka ve sonuç beni çok memnun etti. Teşekkür ediyorum.

Elif Gunes

,,

Gönül rahatlığıyla her türlü işlem için gidilebilecek bir güzellik merkezi.

Tuba Bilek

,,

İnternet üzerinden ulaştığım ve tereddütle gittiğim Hülya Estetik güler yüzlü ve işini itinayla yapan ekibiyle tüm ön yargılarımı yıktılar. İlgi, alaka ve profesyonel yaklaşımları için çok teşekkür ederim.

Suna Işık

,,

Bir yıldan fazla bir süredir Hülya estetiğe üyeyim ve çok memnunum. Lazer epilasyonu denedim ve çok memnun kaldım. Samimi güvenilir ve sıcaklığı için teşekkür ederim Hülya Hanım ve çalışanlarına.

Fatma Demir

,,

Tahmin ettiğimden daha iyi sonuçlar aldım. Hem hijyen hem çalışanların samimiyeti mükemmeldi. İyi ki varsınız Hülya Estetik…